Woski zapachowe do kominków

Zapachowe woski do kominków dostępne w naszym sklepie to niewielkie, urocze serduszka, które po podgrzaniu płomieniem świecy zaczynają roztaczać przepiękny aromat. Wystarczy, że umieścisz je w specjalnym kominku, a topiący się wosk uwolni ukryty w nim zapach. Naturalny wosk sojowy w naszym sklepie dostępny jest w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każdy może cieszyć się niepowtarzalnym aromatem.


Woski zapachowe do kominka

Nasze woski zapachowe do kominka powstają z połączenia naturalnego wosku sojowego oraz wysokiej jakości olejków zapachowych. Nie zawierają parafiny i są wolne od wszelkich sztucznych substancji - możesz bezpiecznie stosować je w domu i mieszkaniu. Zapachy dostępne w naszej ofercie możesz stosować pojedynczo lub zabawić się w kreatora perfum mieszając ze sobą woski o różnych nutach zapachowych. Kupując woski zapachowe w naszym sklepie masz gwarancję:

  • naturalnych składników,
  • estetycznego opakowania,
  • intensywnego zapachu.

Woski zapachowe do kominka sprzedawane są w szklanych słoiczkach, wypełnionych 16 sztukami wosków w kształcie niewielkich serduszek.

Naturalne woski zapachowe do aromaterapii

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko wosk sojowy w dobrej cenie. Polecamy także doskonałe świece do aromaterapii, jak również pięknie pachnące kosmetyki do ciała. Wszystkie w 100% naturalne i przyjazne dla każdego typu skóry.