Zestawy Prezentowe

Eco Zestawy zawierają nasze wyjątkowe kosmetyki ekologiczne. Kosmetyki te posiadają certyfikat : SOIL ASSOCIATION ORGANIC. W skład każdego eko zestawu wchodzi: obłędnie zapachowa sól z Morza Martwego do  kąpieli z olejami i suszonymi ziołami w słoiku 600g,  fantazyjne mydełko glicerynowe z naturalnymi olejami cięte z bloku 100g, musujące kule do kąpieli z masłem shea, olejem kokosowym i naturalnymi olejkami esencjonalnymi oraz ziołami, peeling solny do ciała na bazie soli karnalitowej z Morza Martwego z olejami oraz witaminami o apetycznych, poprawiających nastrój zapachach.

Kąpielowy Eko Zestaw Zielony, to kompozycja kosmetyków do pielęgnacji ciała na bazie owoców i roślin zielonych tj. zielona herbata, kiwi i mięta.

Kąpielowy Eko Zestaw Czekoladowy, to kompozycja kosmetyków do pielęgnacji ciała na bazie czekolady.

Kąpielowy Eko Zestaw Owocowy, to kompozycja kosmetyków do pielęgnacji ciała na bazie owoców i roślin tj. suszony rumianek, pomarańcza, brzoskwinia oraz cytryna.

Kąpielowy Eko Zestaw Lawendowy, to kompozycja kosmetyków do pielęgnacji ciała na bazie roślin zawierających lawendę.

Kąpielowy Eko Zestaw Różany, to kompozycja kosmetyków do pielęgnacji ciała na bazie roślin zawierających olejek  różany oraz suszone płatki róż.


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów