Szampony do włosów w kostce

W tej kategorii prezentujemy twarde szampony do mycia i pielęgnacji włosów. Za szamponami w kostce przemawia to iż nie posiadają w swoim składzie tyle wody co szampony ciekłe, dzięki czemu zawierają większą ilość naturalnych olejów roślinnych które intensywnie pielęgnuję zarówno włosy jak i skórę głowy.


Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Szampony do włosów w kostce

Szampony posiadamy w 3 rodzajach :

1. Szampon w kostce do włosów Egzotyczne Owoce. Nuty zapachowe szamponu to Kokos i Limonka.

2. Szampon w kostce do włosów Zielona Świeżość. Nuty zapachowe szamponu Mięta i Drzewo herbaciane.

3. Szampon w kostce do włosów Ziołowa Receptura. Nuty zapachowe szamponu Rumianek i Cytryna.

Szampon przy połączeniu się z wodą bardzo dobrze się pieni tworząc gęstą pianę.

Włosy po zastosowaniu naszych twardych szamponów są dokładnie umyte, puszyste, miękkie i lśniące.

Dlaczego warto sięgnąć po szampon w kostce?

Naturalna pielęgnacja to nie tylko dbałość o skórę, ale także troska o jedną z najpiękniejszych ozdób, jaką są zdrowe, lśniące włosy. Na drodze do ich właściwej pielęgnacji warto sięgnąć po kosmetyki naturalne, jakimi są zdobywające obecnie popularność szampony do włosów w kostce.

Postać stała a postać płynna

Zastanawiając się nad wyborem środka do pielęgnacji włosów, warto przyjrzeć się oferowanym w naszym sklepie szamponom w kostce. Ich stała, twarda postać to gwarancja zastosowania tylko i wyłącznie niezbędnych składników najwyższej jakości, których zadaniem jest naturalne i zgodne z naturą oczyszczanie włosów, a także skóry głowy. Brak tu chemicznych dodatków, sztucznych konserwantów. Składy szamponów są oparte na tradycyjnych, minimalizujących ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, najczęściej wegańskich recepturach. Kostka w papierku alternatywą dla plastikowej butelki

Szampony do włosów w kostce doskonale wpisują się w nieustannie zwiększającą swoją popularność filozofię zero waste. Występując w stanie skupionym kosmetyki nie wymagają specjalnych plastikowych opakowań, które stanowią zagrożenie dla środowiska naturalnego. Szampony najczęściej dostępne są w tradycyjnie wyglądających papierowych opakowaniach, w pełni biodegradowalnych torebkach, a w specjalizujących się w naturalnej pielęgnacji manufakturach często można nabyć je bez zbędnych dodatków.

W trosce o środowisko

Szampony w kostce to w pełni naturalne kosmetyki, które zatroszczą się nie tylko o Twoje włosy, ale też pozwolą pozostać Ci w zgodzie z naturą, bez konieczności wyboru między odpowiednią pielęgnacją a bezpiecznym i czystym środowiskiem.