Świeczki zapachowe

Czym się różnią nasze świeczki zapachowe od innych świeczek na rynku? Przede wszystkim są one skomponowane z naturalnych składników - parafinę zastąpiliśmy woskiem sojowym, do którego dodaliśmy olejki eteryczne. Dzięki temu nasze pachnące świecie nie wydzielają dymu, a ich zapach jest czysty, bez wyczuwalnej woni spalającej się parafiny. Ponadto, świece z wosku sojowego w słoiczkach z korkiem świetnie się prezentują. 


Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Naturalne świeczki zapachowe

Oferowane przez nas świece z naturalnego wosku sojowego po zapaleniu wydzielają przepiękny aromat, który otuli Twoje zmysły oraz Twój dom. Nie ma nic przyjemniejszego niż delikatny zapach unoszący się w pomieszczeniu. Możesz się przy nim zrelaksować, a migoczący płomyk pomoże stworzyć atmosferę ciepła i bezpieczeństwa. Nie ważne czy planujesz odpocząć po stresującym dniu w pracy, czy może spędzić wieczór ze swoją drugą połówką, nasze świeczki zapachowe sprawdzą się przy każdej okazji! Wśród naszych produktów, każdy znajdzie pachnące świece dla siebie. W linii znajdują się między innymi aromaty:

  • kwiatowe,
  • korzenne,
  • owocowe.

Pachnące świeczki sojowe

Jeśli uwielbiasz świeczki, kominki oraz inne tego typu gadżety, nasza oferta z pewnością Cię oczaruje. Polecamy naturalne świece do aromaterapii oraz zapachowe woski. Ich przyjemne zapachy oczarują zarówno domowników, jak i gości. Wypróbuj i przekonaj się sam!