Oleje kosmetyczne

Zdrowa skóra, włosy pełne blasku, nawilżone usta - to efekt możliwy do uzyskania dzięki olejkowi rycynowemu. Olejek rycynowy pozyskiwany jest w 100% z nasion rącznika pospolitego, nie zawiera żadnych substancji chemicznych, dlatego jest niezwykle zdrowy dla skóry i włosów.


Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Dzięki obecności witaminy E, kwasów omega-9 i protein, olejek rycynowy szybko i skutecznie wzmacnia włosy, jak i paznokcie. Wśród olejków, które można stosować bezpośrednio na skórę, wymienia się też olejek różany. Będąc bogatym w substancje odżywcze, olejek różany pozwala głęboko nawilżyć skórę i zlikwidować zmęczenie.

Olejki Rycynowe

Niektóre olejki kosmetyczne mają naprawdę zbawienny wpływ na naszą skórę. Wśród nich z pewnością można wyróżnić olejek rycynowy. Jest on pozyskiwany w 100% z nasion rącznika pospolitego, a więc można mieć pewność, że jest całkowicie naturalny i bezpieczny dla skóry. To przekłada się na jego cudowny wpływ na włosy i skórę ciała. Mówiąc o cudownych olejkach, warto wspomnieć jeszcze o olejku różanym. Podobnie jak olejek rycynowy, jest on bogaty w substancje odżywcze, które głęboko nawilżają skórę, a nawet likwidują zmęczenie. Wśród naszej oferty znajdziesz jeszcze wiele innych rodzajów olejków kosmetycznych. Każdy z nich wyróżnia się danym działaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Z pewnością wybierzesz idealny dla siebie olejek kosmetyczny. Przekonaj się o jego działaniu na własnej skórze! Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Zapraszamy serdecznie!