Sól z morza martwego

Sól z Morza Martwego to unikatowy kosmetyk, który w czasie kąpieli odżywia Twoje ciało i sprawia, że wyglądasz i czujesz się świetnie. Wyjątkowe właściwości Morza Martwego, stanowiącego najbardziej zasolony zbiornik wodny na ziemi, od wielu lat wykorzystywane są w kosmetyce i medycynie naturalnej. Jego woda zawiera 53% chlorku magnezu oraz 37% chlorku potasu, a także, chrom, cynk, mangan, miedź, żelazo i inne minerały, które zbawiennie wpływają na organizm człowieka. Gdzie kupić sól z Morza Martwego w dobrej cenie? W sklepie internetowym CosmoSPA.


Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Sól morska nieoczyszczona, karnalitowa

Jeśli chcesz podarować swojemu ciału to, co najlepsze wybierz nasze naturalne kosmetyki do kąpieli. Wśród nich znajduje się doskonała sól morska z Morza Martwego, która stanowi doskonały produkt do codziennej pielęgnacji skóry. Wyróżnia się ona swoimi unikalnymi właściwościami:

  • pielęgnacyjnymi,
  • leczniczymi,
  • terapeutycznymi.

Sól z Morza Martwego pomaga redukować nerwice i napięcia mięśniowe, bóle stawów, bóle reumatyczne, a także ograniczać nadmierne pocenie się oraz zakażenia grzybicze. Dodatkowo działa wspomagająco w leczeniu takich schorzeń, jak łuszczyca czy różnego rodzaju stany zapalne, takie jak na przykład atopowe zapalenie skóry, wspomaga także oczyszczanie z toksyn i walkę z cellulitem. Doskonale sprawdzi się też u nastolatków i osób dorosłych walczących z trądzikiem i wypryskami skórnymi z uwagi na wysokie właściwości dezynfekujące i przeciwzapalne.

Sól z morza martwego - kąpiele solankowe

Kąpiele solankowe z wykorzystaniem soli karnalitowej z Morza Martwego pozwalają uzupełniać niedobory magnezu i potasu, doskonale relaksują i pomagają obniżyć stres. Są wspaniałym dodatkiem do kąpieli zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Jeśli chcesz kupić sól z Morza Martwego w dobrej cenie skorzystaj z oferty naszego sklepu. Polecamy także doskonałe sole do kąpieli na wagę. Z CosmoSPA zafundujesz sobie SPA we własnym domu!

CosmoSPA - sól z Morza Martwego

Miejskie łaźnie były jednym z głównych ośrodków, w których toczyło się życie towarzyskie starożytnych miast, a o zbawiennym działaniu kojących zmysły kąpieli rozprawiano od wieków. Przez lata udoskonalano tę na pozór zwykłą, codzienną czynność, by móc jak najlepiej zadbać o ciało i umysł.

Mała kąpiel morska

Jeśli interesują Cię kosmetyki naturalne i oferowane przez nie rozwiązania, zwróć uwagę na mieszanki do kąpieli, powstałe na bazie jedynego w swoim rodzaju kosmetyku, jakim jest sól z Morza Martwego.Ten niezwykły surowiec zawiera ogromne ilości pierwiastków, w tym chlorek magnezu, chlorek potasu, chrom, cynk, mangan miedź, żelazo i wiele innych, dzięki którym ciało w czasie kąpieli zostaje intensywnie odżywione Twoje, a zaznawany w czasie zabiegu relaks koi zmęczone zmysły.

Sól nie tylko dla ciała

Pochodząca z Morza martwego sól karnalitowa to najlepszy prezent, jaki możesz sobie podarować. Specyfiki tworzone na bazie soli karnalitowej to środki o właściwościach pielęgnacyjnych, leczniczych, a także relaksujących i terapeutycznych. Dodając aromatyczne mieszanki oparte na soli z Morza Martwego, zapewniasz sobie redukcję wszelkich napięć i obniżenie poziomu stresu, którego nadmiar prowadzi często do takich objawów fizjologicznych, jak bóle stawów czy bóle reumatyczne.

Lecznicza sól z akwenu Morza Martwego

Kąpiele solankowe na bazie soli karnalitowej, dzięki wykazywanym przez kosmetyk właściwościom bakteriobójczym i przeciwzapalnym, stanowią skuteczne wsparcie dla dorosłych i młodzieży zmagających się z takimi problemami, jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik.