Sól z morza martwego

Sól z Morza Martwego to unikatowy kosmetyk, który w czasie kąpieli odżywia Twoje ciało i sprawia, że wyglądasz i czujesz się świetnie. Wyjątkowe właściwości Morza Martwego, stanowiącego najbardziej zasolony zbiornik wodny na ziemi, od wielu lat wykorzystywane są w kosmetyce i medycynie naturalnej. Jego woda zawiera 53% chlorku magnezu oraz 37% chlorku potasu, a także, chrom, cynk, mangan, miedź, żelazo i inne minerały, które zbawiennie wpływają na organizm człowieka. Gdzie kupić sól z Morza Martwego w dobrej cenie? W sklepie internetowym CosmoSPA.


Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Sól morska nieoczyszczona, karnalitowa

Jeśli chcesz podarować swojemu ciału to, co najlepsze wybierz nasze naturalne kosmetyki do kąpieli. Wśród nich znajduje się doskonała sól morska z Morza Martwego, która stanowi doskonały produkt do codziennej pielęgnacji skóry. Wyróżnia się ona swoimi unikalnymi właściwościami:

  • pielęgnacyjnymi,
  • leczniczymi,
  • terapeutycznymi.

Sól z Morza Martwego pomaga redukować nerwice i napięcia mięśniowe, bóle stawów, bóle reumatyczne, a także ograniczać nadmierne pocenie się oraz zakażenia grzybicze. Dodatkowo działa wspomagająco w leczeniu takich schorzeń, jak łuszczyca czy różnego rodzaju stany zapalne, takie jak na przykład atopowe zapalenie skóry, wspomaga także oczyszczanie z toksyn i walkę z cellulitem. Doskonale sprawdzi się też u nastolatków i osób dorosłych walczących z trądzikiem i wypryskami skórnymi z uwagi na wysokie właściwości dezynfekujące i przeciwzapalne.

Sól z morza martwego - kąpiele solankowe

Kąpiele solankowe z wykorzystaniem soli karnalitowej z Morza Martwego pozwalają uzupełniać niedobory magnezu i potasu, doskonale relaksują i pomagają obniżyć stres. Są wspaniałym dodatkiem do kąpieli zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Jeśli chcesz kupić sól z Morza Martwego w dobrej cenie skorzystaj z oferty naszego sklepu. Polecamy także doskonałe sole do kąpieli na wagę. Z CosmoSPA zafundujesz sobie SPA we własnym domu!