Naturalne maseczki z glinki

Chcesz mieć piękną i zdrową cerę? Doskonałe, naturalne maseczki z glinki pomogą Ci to osiągnąć! Posiadamy bogatą ofertę glinek kosmetycznych, dostosowanych do różnych typów skóry, do zastosowania w formie maseczek, np. glinkę zieloną, glinkę ghassoul, glinkę czerwoną, glinkę białą, błoto z Morza Martwego itd. Takie maseczki do twarzy przydadzą się w łazience każdej dbającej o siebie kobiety.


Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Naturalne maseczki z glinki

Maseczka oczyszczająca i odżywiająca w jednym? To możliwe z naszymi glinkami. Możesz stosować je na twarz, dekolt, a także całe ciało. Sprawdź, która z naszych naturalnych glinek pasuje do Ciebie:

  • maseczka z zielonej glinki - dezynfekuje, łagodzi podrażnienia,
  • maseczka z czerwonej glinki - pomaga w leczeniu trądziku, wygładza zmarszczki,
  • maseczka z glinki białej - ściąga pory, rewitalizuje i odświeża.

Aby wzbogacić maseczki z glinki w wartości odżywcze zamiast wody, do ich rozrobienia, można użyć naturalnych hydrolatów np. oleju arganowego czy olejków eterycznych. Polecamy także profesjonalną, gotową maskę do twarzy i dekoltu na bazie minerałów z Morza Martwego i naturalnych surowców. 

Maseczki oczyszczające z glinki kosmetycznej

Kupując kosmetyki w naszym sklepie masz pewność, iż aplikujesz na skórę naturalne glinki kosmetyczne, o wysokich właściwościach odżywczych i pielęgnacyjnych. Postaw na nasze maseczki z glinki zielonej, czerwonej, białej oraz innych. Zapraszamy do zakupu!