Mydła glicerynowe

Co w Twojej łazience pachnie i wygląda tak, że masz ochotę to schrupać? To mydło glicerynowe od CosmoSPA. W idealnych proporcjach połączyliśmy naturalne składniki oraz kuszące zapachy, które wspólnie tworzą te małe dzieła sztuki. Dobrze się pienią i otaczają Twoją skórę troską, na jaką zasługujesz. Mydło glicerynowe w dobrej cenie znajdziesz w naszym sklepie internetowym.


Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Naturalne mydła glicerynowe

Zastanawiasz się gdzie kupić dobrej jakości, naturalne mydło glicerynowe? Oczywiście w naszym sklepie! Tworzone przez nas z pasją mydełka powstają z naturalnych i delikatnych dla Twojej skóry składników. Dzięki swojemu naturalnemu pH świetnie nadają się do pielęgnacji każdej cery. Mydełka glicerynowe z naszego sklepu:

  • łagodzą podrażnienia,
  • zmiękczają i wygładzają skórę,
  • głęboko nawilżają.

Mydło glicerynowe sprawdzi się w codziennej toalecie, także podczas higieny intymnej! Jest delikatne, więc nie musisz obawiać się o podrażnienia. Jego atrakcyjny wygląd, a także kuszący zapach pomogą Ci się zrelaksować po ciężkim dniu.

Mydełka z gliceryny do higieny intymnej

Naturalne mydło z gliceryny to doskonały wybór, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, również z alergiami i problemami skórnymi. W naszym sklepie znajdziesz mydełka glicerynowe o fantastycznych zapachach oraz intrygujących kolorach. Wybierz jedno z nich i rozkoszuj się chwilą. Polecamy także inne nasze mydła naturalne! Zapraszamy do zakupów.