Olejki eteryczne naturalne

Wytwarzane z najróżniejszych składników roślinnych, o unikalnych właściwościach pielęgnacyjnych i terapeutycznych, olejki eteryczne naturalne od wieków stosowane są w kosmetologii, dermatologii oraz w medycynie. Olejki eteryczne organiczne doskonale nadają się do aromaterapii, podczas której wspomagają regenerację, relaksują oraz odprężają. Gdzie kupić w wysokiej jakości i w pełni naturalne olejki eteryczne? Polecamy ofertę naszego sklepu, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych zapachów w dobrej cenie.


Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Cosmospa - olejki eteryczne naturalne

Na widoczne piękno wpływ mają nie tylko zabiegi, które możemy zaoferować swojemu ciału. Troska o spokój duszy ma nie mniejsze znaczenie dla kondycji całego organizmu, w tym także i skóry. Kosmetyki naturalne to nie tylko specyfiki oddziałujące na strukturę i ogólny wygląd naszej skóry. Czerpane z pierwotnych roślinnych źródeł esencje mogą koić nie tylko pragnienie ciała, ale też potrzeby umysłu i duszy.

Olejki eteryczne — esencja natury

Jednym z najcenniejszych skarbów podarowanych nam przez naturę są olejki eteryczne, które znalazły swoje zastosowanie nie tylko w kosmetyce, ale także jako podstawowy element aromaterapii oraz jako wsparcie w leczeniu różnego rodzaju schorzeń. Wyjątkowe esencje wykazują różne właściwości, które odpowiednio dopasowane do naszych bieżących potrzeb, pozwolą nam na relaks i ukojenie nerwów.

Jak wykorzystać naturalne olejki eteryczne

Olejki eteryczne można wykorzystać jako środek wspomagający terapię górnych dróg oddechowych podczas inhalacji. W związku z udowodnionym działaniem antyseptycznym odpowiednio dobrana esencja może też być stosowana jako płukanka w różnego typu schorzeniach jamy ustnej. Poza tym naturalne olejki eteryczne doskonale sprawdzą się jako dodatek do wody podczas relaksującej kąpieli lub jako aromatyczne tło dla spokojnego wieczoru uzyskane przy pomocy specjalnie do tego celu przeznaczonych kominków. Tego typu specyfiki użyte podczas masażu ciała zapewnią nie tylko komfortowy przebieg zabiegu, ale pozwolą osiągnąć harmonię i spokój umysłu.

Olejki eteryczne naturalne

Dostępne w naszym sklepie olejki eteryczne naturalne doskonale sprawdzą się zarówno podczas aromaterapii, jak i wspierając leczenie różnorodnych schorzeń. Dzięki silnej koncentracji, posiadają właściwości dezynfekcyjne, antyseptyczne oraz antygrzybiczne, mogą również działać przeciwbólowo. Dzięki związkom eterycznym wywierają korzystny wpływ na zdrowie fizyczne oraz kondycję psychiczną, redukując stres i pozwalając na relaks w przyjemnej atmosferze. Nasze naturalne olejki eteryczne organiczne możesz wykorzystać na przykład:

  • w saunie lub kominku - do aromaterapii,
  • do masażu,
  • podczas kąpieli,
  • do inhalacji,
  • do płukania jamy ustnej.

Ulegnij ich niebiańskiemu aromatowi i otocz się zapachem, który pomoże Ci się zrelaksować. Polecamy olejki jednoskładnikowe, a także przygotowane przez nas gotowe kompozycje eterycznych olejków.

Najlepsze naturalne olejki eteryczne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowe, naturalne olejki eteryczne w dobrej cenie. AROMA&SENSES to w 100% organiczne i naturalne olejki, zapakowane w buteleczki ze szkła oranżowego, chroniące zawartość przed niekorzystnym działaniem światła. Produkty te nie zawierają sztucznych dodatków czy chemicznych konserwantów, mogą być stosowane u dorosłych i dzieci, jak również u alergików. Znajdź swój ulubiony zapach - owocowy, kwiatowy, ziołowy, a może jeszcze inny. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą kosmetyków naturalnych!