Sól epsom do kąpieli

Odprężenie, złagodzenie bólu i obrzęków, odżywienie włosów oraz skóry, a wszystko to dzięki jednemu produktowi. Sól epsom stanowi związek magnezu i siarki, które mają dobroczynny wpływ na skórę, włosy i samopoczucie. Sól epsom to także atrakcyjna cena, wygoda użytkowania i skuteczne działanie. Jeśli chcesz przekonać się, jakie korzyści zapewnia sól epsom, sprawdź asortyment CosmoSPA, gdzie możesz kupić sól cechującą się optymalną czystością.


Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Jak działa sól epsom?

Aby czerpać z jej dobroczynnych właściwości, wystarczy dodać sól epsom do kąpieli, przygotować roztwór do zrobienia okładu lub dodać do szamponu, żelu pod prysznic czy żelu do mycia twarzy.

  • Sól lecznicza do kąpieli sprawia, że stajemy się odprężeni i wyciszeni, a to dzięki zawartym w niej mikroelementom, wchłanianym przez skórę.
  • Sól gorzka epsom stosowana jako okład na różnego rodzaju obrzęki przynosi ulgę.
  • Sól epsom do włosów, stosowana w postaci maseczki czy płukanki, przyczyni się do wzmocnienia pasm oraz wesprze walkę z przetłuszczaniem i łupieżem.
  • Jako peeling do ciała lub twarzy delikatnie, ale dokładnie oczyści skórę, pozostawiając ją miękką i gładką.

Wybierając kosmetyki naturalne, takie jak sól epsom do kąpieli, do włosów czy do twarzy i ciała, zapewniasz sobie optymalną pielęgnację. Postaw na sól epsom z CosmoSPA, gdzie możesz kupić ją w konkurencyjnej cenie i zadbaj o swoją skórę i ducha. Odkryj także inne kosmetyki do kąpieli oraz pozostałe, naturalne produkty.