Olejki z drzewa herbacianego

Odkryj dobroczynne działanie, jakie zapewnia olejek herbaciany. Cechuje się uniwersalnym zastosowaniem i dużą skutecznością - przy regularnym używaniu do pielęgnacji skóry czy paznokci, olejek drzewa herbacianego pozwala zahamować rozwój różnego rodzaju bakterii. Doskonale sprawdza się także do masażu, można dodawać go również do kąpieli czy inhalacji, ponieważ wspiera łagodzenie stanów zapalnych. Olejek z drzewa herbacianego to atrakcyjna cena i niezawodne działanie - przekonaj się!


Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kiedy warto sięgnąć po olejek herbaciany?

Olejek herbaciany to niska cena za dużą uniwersalność - znajduje zastosowanie w kosmetyce, aromaterapii, wspiera leczenie stanów zapalnych oraz przeziębienia. Olejek herbaciany możesz wykorzystać m.in.:

  • na twarz - na trądzik czy rozszerzone pory - normalizuje pracę gruczołów łojowych,
  • na grzybicę paznokci - wspiera pielęgnację skóry stóp i leczenie zmian,
  • na włosy - dodany do szamponu lub do olejowania - wspiera walkę z przetłuszczaniem i łupieżem, może zapobiegać stanom zapalnym i infekcjom grzybiczym,
  • olejek z drzewa herbacianego doskonale sprawdza się także na katar - wystarczy dodać kilka kropel do gorącej wody, by przygotować napar do inhalacji i czerpać z jego antybakteryjnych właściwości.

Jeśli stawiasz na naturalną pielęgnację, wybierz olejek z drzewa herbacianego od CosmoSPA, gdzie możesz kupić go w konkurencyjnej cenie. Polecamy także inne olejki eteryczne naturalne, które możesz łączyć z herbacianym m.in. podczas inhalacji. Sprawdź ofertę i wybierz kosmetyki naturalne, stworzone z myślą o potrzebach skóry.