Mikrodermabrazja (korund kosmetyczny)

Związek tlenku aluminium, czyli korund kosmetyczny, zmikronizowany w formie kryształków to hit sprzedaży, który również znajduje się w naszej ofercie. Substancja dzięki swojej budowie umożliwia realizację procesu mikrodermabrazji, teraz także w zaciszu swojego domu! Korund kosmetyczny ze sklepu CosmoSPA stanowi podstawę głębokiego peelingu, powodującego usunięcie martwych komórek naskórka.


Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Efektem zabiegu jest pobudzenie komórkowe, produkcja kolagenu, a także stworzenie trwałej podstawy, na której aktywne substancje zawarte w kosmetykach będą docierały do najgłębszych warstw skórnych. Korund do twarzy to gwarancja powodzenia zabiegów kosmetycznych. W naszym sklepie kupisz go w dobrej cenie.

Korund do mikrodermabrazji domowej

Korund kosmetyczny do mikrodermabrazji twarzy może być wykorzystywany zarówno w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych, jak i podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych. Korzyści jakie osiągasz stosując korund do twarzy:

  • oczyszczenie skóry,
  • przygotowanie do kolejnych zabiegów,
  • lepszą wchłanialność składników kosmetyków.

Jeśli zastanawiasz się gdzie najlepiej kupić korund kosmetyczny odpowiadamy - w sklepie CosmoSPA. U nas możesz liczyć na produkt o wysokiej jakości i czystości, który spełni wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Wypróbuj mikrodermabrazję korundem i odkryj nowy wymiar pielęgnacji skóry.

Korund kosmetyczny - gdzie kupić?

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości korund do twarzy i ciała skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy nie tylko korund, ale również inne, doskonałe, naturalne kosmetyki. Z naszą pomocą w domowym zaciszu możesz pielęgnować swoje ciało dokładnie tak samo, jak w najlepszym salonie kosmetycznym. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty. W naszym sklepie kupisz korund kosmetyczny oraz inne kosmetyki naturalne w atrakcyjnych cenach. Co przychodzi Ci na myśl, jeśli wspominamy o białych, drobnych kryształkach, które doskonale sprawdzą się w kosmetyce? Z pewnością to nie będzie cukier, chociaż opis również do niego pasuje. Mamy na myśli korund kosmetyczny, a więc tlenek aluminium. Występuje on w postaci malutkich kryształków o średnicy ok. 100 mikrometrów, dlatego jego opis wielu osobom może przypominać opis cukru. Korund kosmetyczny wykorzystywany jest do zabiegów mikrodermabrazji. Zabieg ten można wykonać w gabinecie kosmetycznym, ale i w domowym zaciszu - jego zastosowanie jest banalnie proste, więc każdy sobie z tym poradzi. Korund przeznaczony jest do mechanicznego mikropeelingu zewnętrznych warstw skóry. Masuje skórę, oczyszcza ją z martwych komórek naskórka, a także pobudza metabolizm. Korund kosmetyczny najlepiej jest wykonać jako etap przygotowawczy przed zabiegami na ciało i twarz. Dzięki temu, substancje zawarte w kolejnych kosmetykach zostaną lepiej przyswojone. Korund kosmetyczny można stosować poprzez połączenie go z płynem pod prysznic, olejem lub kwasem hialuronowym 1% w żelu. Należy przy tym zachować proporcję 1:6, a więc jedna część korundu na 6 części któregoś z wyżej wymienionych produktów. Korund można stosować zarówno na twarz i ciało. Mieszankę z korundem, należy dokładnie i powoli wmasować w skórę, a następnie spłukać. W naszym sklepie oferujemy 3 różne pojemności butelek z korundem kosmetycznym. Do wyboru jest opakowanie 100g, 1kg, a nawet 4kg. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!