Mikrodermabrazja (korund kosmetyczny)

Związek tlenku aluminium, czyli korund kosmetyczny, zmikronizowany w formie kryształków to hit sprzedaży, który również znajduje się w naszej ofercie. Substancja dzięki swojej budowie umożliwia realizację procesu mikrodermabrazji, teraz także w zaciszu swojego domu! Korund kosmetyczny ze sklepu CosmoSPA stanowi podstawę głębokiego peelingu, powodującego usunięcie martwych komórek naskórka.


Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Efektem zabiegu jest pobudzenie komórkowe, produkcja kolagenu, a także stworzenie trwałej podstawy, na której aktywne substancje zawarte w kosmetykach będą docierały do najgłębszych warstw skórnych. Korund do twarzy to gwarancja powodzenia zabiegów kosmetycznych. W naszym sklepie kupisz go w dobrej cenie.

Korund do mikrodermabrazji domowej

Korund kosmetyczny do mikrodermabrazji twarzy może być wykorzystywany zarówno w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych, jak i podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych. Korzyści jakie osiągasz stosując korund do twarzy:

  • oczyszczenie skóry,
  • przygotowanie do kolejnych zabiegów,
  • lepszą wchłanialność składników kosmetyków.

Jeśli zastanawiasz się gdzie najlepiej kupić korund kosmetyczny odpowiadamy - w sklepie CosmoSPA. U nas możesz liczyć na produkt o wysokiej jakości i czystości, który spełni wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Wypróbuj mikrodermabrazję korundem i odkryj nowy wymiar pielęgnacji skóry.

Korund kosmetyczny - gdzie kupić?

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości korund do twarzy i ciała skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy nie tylko korund, ale również inne, doskonałe, naturalne kosmetyki. Z naszą pomocą w domowym zaciszu możesz pielęgnować swoje ciało dokładnie tak samo, jak w najlepszym salonie kosmetycznym. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty. W naszym sklepie kupisz korund kosmetyczny oraz inne kosmetyki naturalne w atrakcyjnych cenach.