Glinki Kosmetyczne

Co to jest: naturalne, różnokolorowe i doskonale wpływające na cerę? Odpowiedź brzmi: glinka kosmetyczna. To w pełni naturalny kosmetyk, którego zbawienny wpływ na skórę nasi przodkowie odkryli już dawno temu. Glinka do twarzy jest uniwersalna - może być stosowana przez osoby o cerze trądzikowej, tłustej, a także mieszanej. W zależności od problemów skórnych zaleca się stosowanie glinek o różnych kolorach. Jeśli chcesz podarować sobie terapię godną salonu kosmetycznego koniecznie wybierz glinki kosmetyczne dostępne w ofercie naszego sklepu.


Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Glinki kosmetyczne

W naszej bogatej ofercie możesz znaleźć glinki kosmetyczne niemalże we wszystkich kolorach tęczy. Każda z nich ma inne właściwości i jest dostosowana do cery z innymi problemami. Możemy jednak zapewnić, że każda z nich działa równie dobrze. Jakie glinki do twarzy możesz znaleźć w naszym sklepie?

  • Glinka zielona - idealna dla cery tłustej, trądzikowej oraz mieszanej.
  • Glinka biała - przeznaczona głównie dla szarej i zmęczonej cery.
  • Glinka żółta - dla cery normalnej, pozbawionej blasku i wymagającej odżywienia.
  • Glinka brązowa - polecana dla cer zanieczyszczonych, może być stosowana na całe ciało oraz włosy.
  • Glinka różowa - dla alergików, osób o cerze naczynkowej i wrażliwej.
  • Glinka czerwona - przeznaczona dla cer tłustych, mieszanych oraz naczyniowych.

Glinki kosmetyczne w naszym sklepie są w 100% naturalne i nie posiadają żadnych sztucznych dodatków. To właśnie dzięki temu doskonale wpływają na poprawę kondycji skóry.

Glinki do twarzy

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze kosmetyki, które w 100% pochodzą z natury. Nasze glinki kosmetyczne do twarzy są wydobywane z głębokich, naturalnych złóż, dzięki czemu zachowują wszystkie swoje prozdrowotne właściwości i sprawiają, że z dnia na dzień Twoja skóra zyskuje nowy blask. Są wolne od wszelkich zanieczyszczeń, a dzięki temu bardzo bezpieczne. Zapraszamy do zakupu glinek kosmetycznych w atrakcyjnej cenie.

Marzysz o zdrowej i zadbanej cerze? W takim razie zachęcamy Cię do wypróbowania naszych glinek kosmetycznych. Można je rozrobić przy użyciu wody, a także olejków kosmetycznych - wtedy otrzymana maska będzie bogatsza w korzystne dla cery wartości. W CosmoSPA oferujemy szeroki wybór glinek kosmetycznych - od wyboru do koloru. Posiadamy glinki w różnych barwach. Każdy z ich kolorów nadaje się do innego typu skóry. Dla cery normalnej, która wymaga odżywienia idealna będzie glinka żółta, natomiast dla alergików lub osób o cerze naczynkowej i wrażliwej wskazana jest glinka różowa. W CosmoSPA posiadamy jeszcze glinkę czerwoną, glinkę zieloną, glinkę białą i glinkę brązową. Czerwona przeznaczona jest dla osób z cerą tłustą, mieszaną lub naczynkową. Zielona również sprawdzi się przy cerze tłustej i mieszanej, ale także trądzikowej. Biała polecana jest osobom z szarą i zmęczoną cerą. Natomiast brązowa przeznaczona jest dla cer zanieczyszczonych, a co więcej może być używana na twarz, jak i ciało. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnej glinki kosmetycznej dla siebie. Przekonaj się na własnej skórze o ich korzystnym wpływie na skórę. Życzymy przyjemnych i udanych zakupów i zapraszamy do naszego sklepu ponownie w przyszłości!