Zestawy kosmetyków na prezent

Zestawy prezentowe - kosmetyki to doskonały pomysł na prezent dla niej i dla niego. Pasują na każdą okazję - Mikołajki, Święta, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Kobiet itd. Stworzone przez nas specjalne Eco Zestawy zawierają nasze wyjątkowe kosmetyki ekologiczne przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy lubią pielęgnować swoje ciało. Nasze zestawy kosmetyków na prezent skomponowane zostały tak, aby tworzyły serie, z pomocą których obdarowany będzie mógł urządzić wyjątkowe domowe spa. 


Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Kosmetyki tworzone z pasją


Przygotowując nasze wyjątkowe kosmetyki wykorzystujemy najlepsze, naturalne produkty i dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu mamy pewność, że nasze mydła, sole do kąpieli, peeling, oleje i inne artykuły pielęgnują ciało oraz doskonale się prezentują. W szczególności polecamy zestawy świąteczne kosmetyków, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów i sprawdzą się na przykład jako prezent pod choinką bliskich nam osób. Są one estetycznie zapakowane i niepowtarzalne, dzięki czemu obdarowany z pewnością zapamięta je na długo, szczególnie jeśli dodamy do nich miłą dedykację od serca.

Niepowtarzalne upominki


Wybierz nasze zestawy upominkowe kosmetyków i wywołaj uśmiech na twarzach bliskich Ci osób. W naszej ofercie znajdziesz doskonałe produkty w różnych seriach zapachowych, a wśród nich:

  • ➤ Zestawy Eco, Luksusowe, Ekskluzywne,
  • ➤ Mydlane Bukiety Kwiatowe,
  • ➤ Zestawy Mydełek,
  • ➤ Zestawy Kul do Kąpieli.

Eco Zestawy zawierają nasze wyjątkowe kosmetyki ekologiczne. Zestawy skomponowane zostały tak aby tworzyły serie. W przygotowywaniu ich dbamy o każdy szczegół. Podaruj niepowtarzalny prezent swojej bliskiej osobie a będzie on zapamiętany na długo. Nasze kosmetyki same w sobie są wyjątkowe a zapakowane dodatkowo w ozdobne opakowanie z dedykacją będzie miłym dopełnieniem.